Parczew: Groźnie wyglądająca kolizja

Data dodania: 09 lipiec 2015

[b]Parczewscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia do którego doszło wczoraj około godziny 16.00 w miejscowości Kolano. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący motocyklem marki Yamaha 51-letni mieszkaniec Parczewa, podczas wykonywania manewru wyprzedzania na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawidłowo jadący kombajn. Kierujący byli trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia drogowego.[/b]

Wczoraj około godz. 16.00 w miejscowości Kolano doszło do groźnie wyglądającego zderzenia. Kierujący motocyklem marki Yamaha 51-letni mieszkaniec Parczewa, podczas wykonywania manewru wyprzedzania na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w lewe koło prawidłowo jadącego kombajnu. Kierującym okazał się być 38 -letni mieszkaniec z gminy Łopiennik Górny. W wyniku zderzenia motocyklista został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Teraz funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach. Panujące dobre warunki atmosferyczne zachęcają do szybszej jazdy i usypiają naszą czujność.

AK.

designed by net-line.pl