Parczew: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Data dodania: 11 lipiec 2012

Parczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu w miejscowości Kostry. Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, doszło do zderzenia z motocyklistą. Kierowca „ścigacza” z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wczoraj, około godz. 17.00 w miejscowości Kostry doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Jak ustalili policjanci 63 letni kierowca opla na skrzyżowaniu nie dostosował się do znaku STOP, wymuszając pierwszeństwo zderzył się z motocyklistą. Kierowca ścigacza z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierujących. 63 latek trzeźwy, natomiast od 27 letniego motocyklisty została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

A.K.

designed by know-line.pl