Parczew: Poszukiwany ENĄ wpadł z narkotykami

Data dodania: 28 lipiec 2015

[b]Kryminalni z Parczewa zatrzymali 38-letniego mieszkańca miasta. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany. Mężczyzna był również poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. 38-latek osadzony został w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowiadał będzie z ustawy i przeciwdziałaniu narkomanii.[/b]

W piątek policjanci weszli do mieszkania na terenie Parczewa. Z ustaleń kryminalnych wynikło, że 38 letni mężczyzna może przechowywać w domu środki odurzające. Operacyjni w trakcie przeszukania odnaleźli 46 woreczków z suszem, które przechowywane były w słoiku. Po sprawdzeniu okazało sie, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 60 gramów marihuany.

38 latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Czyn ten zagrożony jest karą nawet od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim przychylił sie do wniosku Policji i Prokuratura wobec mężczyzny zastosowała środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Ponadto 38 latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania celem aresztowania.

JK

designed by net-line.pl