Parczew: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Data dodania: 07 styczeń 2015

[center]Parczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie miasta. Kierujący samochodem marki VW Polo najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego. 86-letni kierujący volkswagenem zmarł na miejscu zdarzenia.

Wczoraj około godz. 16.10, w Parczewie na ul. 11 listopada doszło do tragicznego wypadku. Kierujący VW Polo na prostym odcinku drogi najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego w tym samym kierunku. Kierujący samochodem wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Natomiast kierujący ciągnikiem rolniczym z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do parczewskiego szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje o rozwagę na drodze. Ze względu na panującą aurę, drogi stają się śliskie i bardzo niebezpieczne. Poruszając się po nich, musimy dostosować prędkość do aktualnie panujących warunków, a także właściwie ocenić możliwości kierowanego przez nas pojazdu. W okresie zimowym bezpieczna prędkość bywa wielokrotnie niższa od prędkości dopuszczalnej na danym obszarze. Kierujmy się rozsądkiem, aby nie przyczyniać się do zaistnienia tak tragicznych zdarzeń.

AK[/center]

designed by know-line.pl