Parczew: Zderzenie trzech pojazdów

Data dodania: 22 lipiec 2011

Wczoraj po południu, na drodze wojewódzkiej W – 815 doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Według wstępną ustaleń policjantów przyczyną wypadku było nie zachowanie odpowiedniego odstępu pomiędzy pojazdami. Powodem nagłego hamowania przez jednego z kierowców był bażant, który nagle wyleciał z przydrożnych krzaków i uderzył w jego przednią szybę. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Ruch na drodze był wstrzymany przez ponad 2 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30 na drodze W – 815 w miejscowości Siemień. Jak ustalili policjanci 25 – letni mieszkaniec gm. Wohyń jadąc passatem za późno zauważył jak jadący przed nim kierowca golfa rozpoczną manewr hamowania. Kierowca pasata z dużą prędkością uderzył w tył golfa. Zderzenie pojazdów było na tyle silne, że 51- letni kierowca golfa zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z fordem, którym kierował 31-letni mieszkaniec Warszawy.
W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznał kierowca golfa, który został przewieziony do szpitala. Jak się później okazało powodem nagłego hamowania przez kierowcę golfa był bażant, który nagle wyleciał z przydrożnych krzaków i uderzył w jego przednią szybę.
Mundurowi ustalili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Ruch na drodze był wstrzymany przez ponad 2 godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.

designed by know-line.pl