Pełen wachlarz gatunków na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 30 czerwiec 2014

[center]Już 4 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: komedię „Rodzinne rewolucje” z Adamem Sandlerem i Drew Barrymore, dramat muzyczny „Zacznijmy od nowa” twórcy przebojowego „Once” oraz thriller „Zbaw nas ode złego” Scotta Derricksona („Egzorcyzmy Emily Rose”).
 

#1L
„Rodzinne rewolucje” to już trzeci film – po komediach romantycznych „50 pierwszych randek” i „Od wesela do wesela” – w którym spotykają się Adam Sandler i Drew Barrymore. Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) są zgodni tylko w jednej kwestii – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie. „Rodzinne rewolucje” wyreżyserował Frank Coraci, który współpracował już z Sandlerem i Barrymore przy produkcji filmu „Od wesela do wesela”, a także brał udział w powstawaniu komedii z udziałem samego Sandlera – „Kariera frajera” oraz „Klik: I robisz, co chcesz”.

O filmie „Rodzinne rewolucje”
Reżyseria: Frank Coraci
Scenariusz: Ivan Menchell, Clare Sera
Obsada:
Adam Sandler – Jim Friedman
Drew Barrymore – Lauren Reynolds
Kevin Nealon – Eddy
Terry Crews – Nickens
Wendi McLendon-Covey – Jen
Emma Fuhrmann – Espn Friedman
Bella Thorne – Hilary Friedman
Braxton Beckham – Brendan

 

#2R
Twórca przebojowego „Once”, filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca z podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto – „Zacznijmy od nowa”. Ona, Gretta (Keira Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, towarzyszy w Nowym Jorku swemu chłopakowi (Adam Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp. On (Mark Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością. Rozstał się z żoną (Catherine Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Hailee Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

O filmie „Zacznijmy od nowa”
Reżyseria: John Carney
Scenariusz: John Carney
Obsada:
Keira Knightley – Greta
Mark Ruffalo – Dan
Hailee Steinfeld – Violet
Adam Levine – Dave
James Corden – Steve
Catherine Keener – Miriam
Mos Def – Saul

 

#3l
„Zbaw nas ode złego” to paranormalny thriller Scotta Derricksona, twórcy „Egzorcyzmów Emily Rose” i reżysera „Dnia, w którym zatrzymała się Ziemia”. Religijny nowojorski policjant o irlandzkich korzeniach Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. W walce z wrogimi mocami pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany o tym, że w sprawy zamieszane są siły nieczyste.

O filmie „Zbaw nas ode złego”
Reżyseria: Scott Derrickson
Scenariusz: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson
Obsada:
Eric Bana – Ralph Sarchie
Édgar Ramírez – Mendoza
Olivia Munn – Jen Sarchie
Sean Harris – Santino
Joel McHale – Lokaj
Dorian Missick – Gordon
Antoinette LaVecchia – Serafina
Scott Johnsen – Sierżant Griggs

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

[/center]

designed by know-line.pl