Piekielny repertuar w kinach sieci Multikino

Data dodania: 01 wrzesień 2014

[center]Już 5 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Sin City 2: Damulka warta grzechu” Roberta Rodrigueza, czyli ciąg dalszy przygód bohaterów komiksowego Miasta Grzechu Franka Millera oraz horror „Jako w piekle, tak i na Ziemi”.

#1LPo blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany i ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez („Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu – „Sin City 2: Damulka warta grzechu”. Dwight (Josh Brolin – „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”). Nad spektakularnym projektem „Damulki wartej grzechu” czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

O filmie „Sin City 2: Damulka warta grzechu”
Reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller
Scenariusz: Frank Miller
Obsada:
Josh Brolin – Dwight McCarthy
Eva Green – Ava Lord
Mickey Rourke – Marv
Joseph Gordon-Levitt – Johnny
Jessica Alba – Nancy Callahan
Bruce Willis – John Hartigan
Dennis Haysbert – Manute
Jeremy Piven – Bob

#2RPod ulicami Paryża kryją się kilometry katakumb, miejsce wiecznego spoczynku niezliczonej liczby dusz. Kiedy grupa badaczy decyduje się wejść do niezbadanego do dzisiaj labiryntu kości, odkrywa mroczny sekret miasta zmarłych. Będący podróżą w głąb szaleństwa i przerażenia, film „Jako w piekle, tak i na Ziemi” sięga głęboko do ludzkiej psychiki i odkrywa osobiste demony, jakie dręczą każdego z bohaterów. Scarlett Marlowe (Perdita Weeks – „Kobieta w ukryciu”), zbuntowana poszukiwaczka przygód i błyskotliwy archeolog, poświęciła życie poszukiwaniom jednego z największych skarbów historii: kamienia filozoficznego Flamela, który według legendy zamienia metal w czyste złoto i gwarantuje życie wieczne. Udręczona samobójstwem ojca i pogłoskami o jego niepoczytalności, Scarlett owładnięta jest jedną obsesją – nie spocznie, póki nie dokończy dzieła ojca i nie udostępni światu jego dziedzictwa. Po rozwiązaniu serii łamigłówek, młoda kobieta odkrywa, że posiadający olbrzymią moc kamień znajduje się pod ulicami Paryża, ukryty w największej na świecie krypcie: paryskich katakumbach…

O filmie „Jako w piekle, tak i na Ziemi”
Reżyseria: John Erick Dowdle
Scenariusz: Drew Dowdle, John Erick Dowdle
Obsada:
Perdita Weeks – Scarlett Marlowe
Ben Feldman – George
Edwin Hodge – Benji
François Civil – Papillon
Marion Lambert – Souxie
Ali Marhyar – Zed

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

designed by net-line.pl