Początek lipca na Moście Kultury

Data dodania: 02 lipiec 2015

[b]Most Kultury niemal codziennie zaprasza wszystkich na liczne koncerty, warsztaty i występy kabaretowe. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na początek lipca.[/b]

[b]Samba na Moście – warsztaty perkusyjne
2.07 / czw. / godz. 17.00[/b]
Ekipa Sambasim zaprasza na warsztaty gry na instrumentach perkusyjnych. Zajęcia są skierowane do wszystkich zainteresowanych brazylijską Sambą Karnawałową z Rio i Salwadoru, bez względu na wiek czy stopień umiejętności. Organizatorzy zapewniają instrumenty.
Zapisy na warsztaty perkusyjne pod adresem e-mail: sambanamoscie@gmail.com

[b]miąższMiąższ / Michał Skubaniec
3.07 / pt. / godz. 20.00[/b]
Miąższ ma już na swoim koncie główną nagrodę Festiwalu FAMA 2010 oraz występ podczas TopTrendy 2014 w Sopocie. Muzyka zespołu to mieszanka folku, bluesa, jazzu i reggae, wzbogacona niesamowitą energią. Na afterparty zaprasza Michał Skubaniec – muzyk, DJ, animator kultury, promotor muzyki latynoskiej i afro-latynoskiej.

[b]Orkiestra św. Mikołaja
4.07 / sob. / godz. 20.00[/b]
Od lat plasuje się w czołówce polskich zespołów folkowych. Rozpoznawalną cechą kapeli jest akustyczne brzmienie i używanie manier wokalnych, m.in. białego śpiewu. Orkiestra jako jedna z pierwszych kapel wprowadziła do repertuaru muzykę inspirowaną słowiańskim folklorem muzycznym, przede wszystkim polskim, łemkowskim i huculskim.

[b]Wakacyjna Akademia Inspiracji / Kabaret WiR
5.07 / niedz. / godz. 12.00[/b]
W niedzielę od południa zapraszamy dzieci na warsztaty pobudzające wyobraźnię, m.in. pokażemy, w jaki sposób samodzielnie stworzyć graffiti. O godz. 19.00 na scenie pojawi się Kabaret WiR. Ich skecze opierają się na inteligentnym humorze społeczno-obyczajowym z solidną dawką ironii i dystansu do otaczającego nas świata.

[b]Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.[/b]

designed by net-line.pl