Poczytaj przy kawie!

Data dodania: 06 lipiec 2016

W lipcu, sierpniu i wrześniu wzorem ubiegłego roku, dla seniorów, Miejska Biblioteka Publiczna proponuje kawę za symboliczną złotówkę w letnim, gościnnym ogródku restauracji Mandragora. W Filii nr 21 MBP na Starym Mieście, będzie można pobrać  kupon i skorzystać z tej integracyjnej oferty, zabierając do stolika wypożyczone w bibliotece książki oraz poczytać dostępne czasopisma. 

"Poczytaj przy kawie" to akcja skierowana do osób po 60. roku życia, która w poprzednie wakacje już pierwszego dnia cieszyła się sporym zainteresowaniem. Seniorzy coraz częściej aktywnie spędzają okres emerytalny. Dzięki takim przedsięwzięciom, ludzie mobilizują się do spotkań poza miejscem zamieszkania, a przystępna cena napoju pozwala im zaoszczędzone pieniądze wydać na słodki dodatek, z czego czerpią wyjątkową przyjemność.

 

Restauracja Mandragora – współorganizator akcji – zaprasza Seniorów na spotkania przy kawie z książkami z naszej biblioteki w pierwszy iostatni wtorek każdego z wymienionych miesięcy:  w godzinach 10:00 – 12:00:
lipiec – 5 i 26
sierpień – 2 i 30
wrzesień – 6 i 27

Galeria  zdjęć z ubiegłorocznych spotkań:
http://moje.radio.lublin.pl/akcja-dla-seniorow-poczytaj-przy-kawie-lublin-28-07-2015-fot-miroslaw-trembecki.html

 

(www.lublin.eu)

designed by net-line.pl