Podróżuj z Przewozami Regionalnymi już od 2 zł i wygrywaj nagrody!

Data dodania: 15 luty 2016

[b]W lutym Przewozy Regionalne odświeżyły swoją ofertę „Połączenie w dobrej cenie”. Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się już od 2 złotych. Pasażerowie, którzy do końca lutego zakupią bilety w ramach oferty poprzez aplikację SkyCash, mogą wziąć udział w konkursie „Podróżuj i wygraj”
i walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym o weekendowy pobyt w luksusowym hotelu.[/b]

„Połączenie w dobrej cenie” zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy „tam i z powrotem”. Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna sięjuż od 2 zł.

[i]„Połączenie w dobrej cenie” to idealna propozycja dla osób, które poszukują tanich połączeń. W ramach niej można podróżować praktycznie po całej Polsce. Dodatkowo oferta objęta jest konkursem
„Podróżuj i wygrywaj”, dzięki czemu można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody[/i] – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Konkurs „Podróżuj i wygraj” trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Spośród uczestników nagrodzonych zostanie 25 osób, które w czasie trwania konkursu zakupią bilety
o najwyższej łącznej wartości. Czekają na nich: voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu, tablety, vouchery do sieci sklepów GO Sport i Empik oraz gadżety spółki Przewozy Regionalne.

Informacje o ofercie, objętych nią relacjach i cenach biletów znajdują się na stronie internetowej: http://www.przewozyregionalne.pl/polaczenie-w-dobrej-cenie

W serwisie dostępny jest również regulamin konkursu: http://www.przewozyregionalne.pl/node/18823

designed by net-line.pl