Podsumowanie świątecznego weekendu – Akcja Znicz 2015

Data dodania: 02 listopad 2015

[b]Podczas minionego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 8 wypadków drogowych, w których 3 osoby zginęły a 11 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 47 nietrzeźwych kierujących. Na drogach Lubelszczyzny doszło także do blisko 190 kolizji drogowych.[/b]

Minione trzy dni akcji Znicz, był ro czas wytężonej pracy policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy by zapalić światełko na grobach swoich bliskich, wyruszyli w podróż – często bardzo daleką. Część osób zdecydowała się także na pozostawienie aut na osiedlowych parkingach i korzystała z miejskiej komunikacji, ruch zatem zwłaszcza na ulicach miast był mniejszy.

W tym okresie na drogach województwa lubelskiego doszło do 8 wypadków drogowych, w których 3 osoby odniosły śmierć, a 11 odniosło obrażenia. Podczas kontroli drogowych ujawnionych zostało także 47 nietrzeźwych kierujących, odnotowaliśmy także 188 kolizji drogowych.

Miniona niedziela upłynęła bardzo spokojnie, na drogach Lubelszczyzny nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Natomiast do największej ilości zdarzeń doszło w piątek.

R.L.R.

designed by net-line.pl