Podwójne fireshow, nastrojowy koncert i Muszla Pełna Rocka

Data dodania: 20 sierpień 2015

[b]Jak już kończyć sezon wakacyjny w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, to tylko mocno energetycznie. Przed nami widowiskowe fireshow (którego inną odsłonę będzie można zobaczyć także w ramach Centralnego Placu Zabaw), nastrojowy koncert fortepianowy z towarzyszeniem sekcji smyczkowej oraz piknik rockowy pełen warsztatów i koncertów.[/b]

W piątek o godz. 21.00 wraz z Fundacją Sztukmistrze zapraszamy na [b]Noc Ognia[/b]. To niezwykłe widowisko z udziałem tancerzy ognia z całej Polski. Druga edycja wydarzenia odbędzie się w ramach Żonglerskiej Lubelskiej Konwencji „ŻeLKa” 2015, czyli zlotu profesjonalistów oraz miłośników sztuki Nowego Cyrku. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłych popisów tańca z ogniem w wykonaniu prawdziwych wirtuozów fireshow.

Jeżeli nie uda Wam się dotrzeć w piątek do Ogrodu Saskiego, zapraszamy dzień później na godz. 20.30 na plac przed Centrum Kultury, gdzie Sztukmistrze zaprezentują [b]„Szafa Show”[/b]. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują Wam niezwykłe fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście z zaskakującym finałem, którego długo nie zapomnicie. Widowisko pełne jest gagów oraz interakcji z publicznością, przekracza granice między fireshow a teatrem ulicznym.

W sobotę o godz. 20.00 wystąpi w Muszli [b]Michał Kmieciak[/b]. Swoimi kameralnymi koncertami potrafi przenieść publiczność w pełen piękna, nieco tajemniczy świat. Dotychczas występował solo, grając na fortepianie. Obecnie towarzyszy mu sekcja smyczkowa, dzięki której brzmienie stało się jeszcze pełniejsze. Filmowy klimat, minimalizm przypominający twórczość Islandczyków fascynuje i hipnotyzuje.

Z kolei w niedzielę Muszla przez niemal cały dzień będzie [b]Pełna Rocka[/b]. To za sprawą pikniku muzycznego. Podczas imprezy organizowane będą bezpłatne warsztaty, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych muzyków. Instruktorzy nauki gry na gitarze elektrycznej, basowej, perkusji, instrumentach klawiszowych i nauki śpiewu będą do dyspozycji wszystkich chętnych. Najmłodszych organizatorzy zapraszają na malowanie twarzy oraz zabawy muzyczne.
O godz. 16.30 rozpocznie się koncert pod hasłem „Kuźnia Rockowych Talentów” – wystąpią uczniowie i nauczyciele Szkoły Rocka, a w repertuarze największe klasyki rocka takich gwiazd jak AC/DC, Ozzy Ozbourne, Iron Maiden, Van Halen, Green Day, Metallica czy Slash. Całość imprezy zamknie koncert blues-rockowej formacji Mister & Mister.

[b]Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny. Zapraszamy.[/b]

designed by know-line.pl