Pokoloruj listopad! Festiwal Przedmiotów Pięknych Kolorowe Jarmarki

Data dodania: 20 listopad 2015

[b]W dniach 28-29 listopada pasjonaci rękodzieła, produktów regionalnych i oryginalnych wyrobów znajdą idealne miejsce dla siebie. Zapraszamy do udziału w Festiwalu Przedmiotów Pięknych „Kolorowe Jarmarki”.[/b]

Z artystyczną duszą

Obrazy, rzeźby, wyroby drewniane i ceramiczne, tradycyjne koronki, biżuteria oraz inne artystyczne przedmioty wypełnią na cały weekend halę Targów Lublin. Swój asortyment zaprezentują także producenci artykułów do tworzenia rękodzieła. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zaopatrzyć się w wyjątkowe przedmioty tworzone z pasją i precyzją przez artystów i rzemieślników.

Twórczo i oryginalnie

Osoby, które chciałyby obudzić swoją kreatywność lub po prostu spędzić twórczo weekend z rodziną, zapraszamy do strefy warsztatów i pokazów; będą to m.in. warsztaty szydełkowania, pokaz stylizacji mebli, pokaz robienia lizaków. Program warsztatów i pokazów dostępny >>>tutaj. Dla najmłodszych szykujemy bezpłatną strefę gier i zabaw.

Podróż kulinarno-regionalna

Festiwal to także czas na smakowanie wyrobów przygotowanych na bazie produktów naturalnych i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Na stoiskach wystawców pojawią się miody, wędliny, sery, słodycze i inne przysmaki z różnych zakątków świata.

W tym samy czasie odbędą się Targi Piw Rzemieślniczych (www.targipiw.lublin.pl), na które zapraszamy wszystkich miłośników tego bursztynowego trunku.

CZAS I MIEJSCE: Sobota 28.11.2015, godz. 12:00-20:00 Niedziela 29.11.2015, godz. 10:00-17:00 Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin; Hala: A

BILETY: Jednokrotnego wstępu – 2 zł. Wielokrotnego wstępu jednego dnia – 5 zł. Bilety upoważniają do wstępu na Festiwal Kolorowe Jarmarki oraz Targi Piw Rzemieślniczych.

SZCZEGÓŁY: www.kolorowejarmarki.targi.lublin.pl

designed by net-line.pl