Poławiacze Pereł w Domu Zlotnika

Data dodania: 09 sierpień 2016

""

 

Zapraszamy Państwa na wieczór improwizacji różnymi formami. Skecze, etiudy, komedie, farsy, dramaty, otwarte czytania.

Wystąpią: Publiczność, improwizatorzy, aktorzy.
Start: 20:00
Wstęp: 10 zł.
Miejsce: Dom Złotnika, Lublin

Czym jest improwizacja (Improv)?
To sztuka tworzenia "tu i teraz". To sprawdzian dla kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia. Można jeszcze dodać, że to zmieni Wasze życie, ale to chyba byłoby przesadą.

"Poławiacze Pereł" Improv Teatr to grupa improwizacyjna, którą założył Przemek Buksiński. W skład "Poławiaczy" wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Poławiacze to::
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski
Remigiusz Jankowski

Last Minute Improv – to cykl spotkań z grupą Poławiacze Pereł. Zasadą naszego cyklu jest spontaniczne organizowanie występu. W nietypowej sytuacji, jak próba czy spotkanie przy napojach, mówimy: "Zróbmy występ! Tak! Zróbmy to!". I działamy! Czasem do występu będzie tydzień, czasem mniej, a nieraz zagramy tego samego dnia, ponieważ improwizacja to sztuka zaskakiwania tak gracza jak i widza. Z racji, że to bądź co bądź sytuacja "last minute", radzimy szybko się decydować i rezerwować miejsca, bo wolnych już coraz mniej! 😉

designed by net-line.pl