Pole do minigolfa na dachach Tarasów Zamkowych

Data dodania: 17 wrzesień 2015

[b]14 września zainaugurowane zostało pierwsze w Polsce pole do gry w minigolfa na dachu centrum handlowego. Z imponującym widokiem na Zamek Królewski i jego okolicę w ciągu zaledwie kilku dni przyciągnęło wielu miłośników tej pięknej i wymagającej dyscypliny.[/b]

Na dachu Tarasów Zamkowych, tuż obok plaży, powstało nowe, modne miejsce – zajmujące ponad 320 m kw. pole do minigolfa. Oprócz 9 torów do gry, ogrodzonych i zaaranżowanych w wyjątkowej „golfowej” scenerii, znalazła się tu także wypożyczalnia sprzętu oraz tablica z regulaminem i zasadami. Każdy chętny, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, może spróbować wbić piłeczkę do dołka i sprawdzić, czy terminy takie jak putting, chipping, pitching, spin czy irony są mu choć trochę bliskie.

Drugie pole do minigolfa pojawiło się na placu eventowym wewnątrz budynku. Można tu wziąć udział w specjalnie zorganizowanej akcji, w której dla zwycięzców przygotowano karty podarunkowe na zakupy. Wystarczy umieścić piłkę w dołku przy pierwszej próbie! Akcja potrwa do 27 września. Warto więc przyjść i trenować!

– [i]Pole do minigolfa to nasza kolejna, niestandardowa oferta na spędzenie wolnego czasu w trakcie zakupów. Nigdzie w Polsce nie znajdziemy drugiego takiego miejsca, gdzie w samym sercu miasta, z widokiem na zamek i jego okolicę, możemy oderwać się na chwilę od codzienności – i zmierzyć się z tą fantastyczną grą. Golf naprawdę jest prosty i wciągający. Kto wie, być może po wizycie w Tarasach Zamkowych ktoś odkryje w sobie talent na miarę golfisty wszech czasów?[/i] – mówi Marta Drzewiecka, Center Manager Tarasów Zamkowych.

designed by net-line.pl