Policjanci lubelskiego Archiwum X wracają do sprawy brutalnych napadów w latach 2005 -2009

Data dodania: 15 luty 2016

[b]Policjanci z Archiwum X zajmują się niewyjaśnionymi zbrodniami sprzed lat. Tym razem wracają do sprawy brutalnych napadów, które miały miejsce w latach 2005 -2009 na Lubelszczyźnie. Jednym z wątków prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie ośrodek zamiejscowy w Białej Podlaskiej śledztwa jest napad na kasjerkę, do którego doszło 2009r w Parczewie.[/b]

Policjanci z Archiwum X zajmują się niewyjaśnionymi zbrodniami sprzed lat. Analizują najtrudniejsze sprawy kryminalne umorzone wobec niewykrycia sprawców. Ujawniają przestępstwa ukryte za domniemanymi zaginięciami czy samobójstwami. W swojej pracy podążają za prawdą tam, gdzie jeszcze nikt jej nie szukał. Od nowa sprawdzają każdą informację, analizują każdy wątek. Nawet drobna wskazówka, na pierwszy rzut oka wydająca się mało istotna w połączeniu z innymi faktami może przyczynić się do trafnych ustaleń. Wykorzystują także dane zawarte w licznych bazach komputerowych, nowoczesne środki techniczne oraz badania genetyczne profilu DNA.

Tym razem funkcjonariusze z lubelskiego Archiwum X wracają do sprawy brutalnych napadów rabunkowych, które miała miejsce na Lubelszczyźnie w latach 2005-2009. Jednym z wątków prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie ośrodek zamiejscowy w Białej Podlaskiej śledztwa jest napad na kasjerkę. Do zdarzenia doszło 2009 roku w Parczewie przy ul. Polnej. Kobieta wpłacała pieniądze do banku. To był utarg jednej z parczewskich firm. Zamaskowani kominiarkami sprawcy skradli 120 tys. zł.

Ponowna, dogłębna analiza sprawy pozwoliła śledczym na ustalenie pewnych tropów. Mundurowi nie chcą póki, co zdradzać szczegółów prowadzonych czynności i poczynionych ustaleń, ale zapowiadaj, że wkrótce sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Przy tej okazji ponawiamy apel do świadków tego napadu. Wszystkie osoby, które mają wiedzę lub jakiekolwiek informacje na temat napadu przy ul. Polnej prosimy o kontakt z Policją. Wszelkie informacje przekazywać można dzwoniąc pod numer 81-535-42-77

designed by know-line.pl