Policjanci odzyskali skradziony samochód

Data dodania: 18 kwiecień 2016

[b]Policjanci z VII komisariatu odzyskali skradziony samochód i zatrzymali sprawców. Samochód m-ki Dacia skradziony został z parkingu przy. Al. Jana Pawła II w Lublinie. Właścicielka oszacowała straty na 50 tys. zł. Kobieta nie zdążyła opuścić komisariatu, kiedy usłyszała od mundurowych, że pojazd został odnaleziony, a złodzieje zatrzymani.[/b]

Wczoraj rano do VII komisariatu w Lublinie zgłosiła się mieszkanka naszego miasta. Kobieta złożyła zawiadomienie o kradzieży samochodu. Z jej relacji wynikało, że pojazd m-ki Dacia zaparkowany został przez jej małżonka na jednym z parkingów przy Al. Jana Pawła II. Rano okazało się, że samochodu tam nie ma. Straty oszacowano na 50 tys. zł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania pojazdu. Jeszcze zanim kobieta opuściła komisariat dowiedziała się, że auto zostało odnalezione, a sprawcy zatrzymani.

Do zatrzymania pojazdu doszło przy ul. Osmolickiej w Lublinie. Dzielnicowi z VII zauważyli poszukiwaną dacię. Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 29 i 30 lat. Obaj znani są lubelskim policjantom. Młodszy 2 lata temu wyszedł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę 6 lat pozbawienia wolności m.in za rozboje. Starszy odpowiadał z przestępstwa narkotykowe.

Dzisiaj z zatrzymanymi wykonywane będą czynności procesowe. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by net-line.pl