Polish Speedway Battle – przygotowania idą zgodnie z planem

Data dodania: 25 wrzesień 2015

[b]Przy Alejach Zygmuntowskich do wyścigów wyjadą jedni z najlepszych zawodników sportu żużlowego na świecie. Jak zapowiada Organizator, przygotowania trwają zgodnie z planem – [i]pragniemy poinformować wszystkich kibiców, iż starannie przygotowujemy się do zawodów. Organizator meczu- Best Speedway Management, w porozumieniu z Główną Komisją Sportu Żużlowego pragnie zapewnić, że nie ma przeszkód, które stanęłyby na drodze organizacji meczu[/i] – zaznacza Jakub Kępa.[/b]

Ostateczna weryfikacja toru nastąpi po 4 października. Do tej pory na torze będą trwały prace przygotowawcze – [i]to my jako realizatorzy jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie stadionu i nawierzchni toru do zawodów, stąd nasz spokój, którym mamy nadzieję zarazimy kibiców[/i] – zaznacza Organizator, dodając – [i]trzykrotnie udało się nam perfekcyjnie i bezpiecznie przygotować nawierzchnię toru. Na poziom emocji sportowych, prócz dobrze przygotowanego toru, wprowadzą tacy zawodnicy jak: Greg Hancock, Tai Woffinden, Maciej Janowski czy Bartosz Zmarzlik. Polish Speedway Battle to kolejna szansa, aby po dwóch latach zobaczyć na lubelskim owalu zawodników z najwyższej półki – takiej szansy nie można przegapić, nie możemy przegapić jej my, jako Organizatorzy, oraz wy kibic [/i]– kończy z optymizmem Jakub Kępa.

[b]Składy drużyn:[/b]

Reszta Świata – Greg Hancock, Tai Woffinden, Troy Batchelor, Peter Kildemand, Niels Kristian Iversen, Artiom Łaguta
Reprezentacja Polski – Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Przemek Pawlicki (o dwóch pozostałych zawodnikach poinformujemy niebawem)

Początek [b]17:30[/b]

[b]Bilety w cenie:[/b]

NORMALNY – 50zł
ULGOWY – 30zł
VIP – 200zł

Bilety dostępne na stronie www.kupbilet.pl, w punktach Empik i STS, oraz
w sklepie Vegas24h na ulicy Okopowej w Lublinie.

PRZYBĄDŹ I POCZUJ EMOCJE

designed by net-line.pl