Premiera książki autorki z regionu zatytułowanej „Sen przychodzi nad ranem”,

Data dodania: 29 marzec 2023
Premiera książki autorki z regionu zatytułowanej „Sen przychodzi nad ranem”,

Chaos, strach, bezradność, pragnienie miłości, spokoju i prawdy – to wszystko wypełnia umysł Luizy. Kobieta nigdy nie wie, czy ten ją tylko mami, czy też przedstawia rzeczywiste obrazy.

Od zawsze miała świadomość, że jest inna. Stara się jednak żyć jak wszyscy wokół: pracuje, ma córkę, przyjaciela. Nieustanne poczucie niepokoju i obawę, że jej życie niedługo się rozpadnie, wzmacnia powtarzający się sen.

Czy jest on kluczem do rozwiązania tajemnicy z dzieciństwa? Czy jej umysł jest bardziej wrogiem czy sprzymierzeńcem? A może wróg tkwi gdzieś na zewnątrz?

Powieść Eweliny Miśkiewicz, przesiąknięta emocjami i tajemnicami, na pewno na długo pozostanie w pamięci czytelnika.

Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.

Ewelina Miśkiewicz – pochodzi z Werbkowic. Obecnie mieszka w Tarnobrzegu. Autorka dwóch kryminałów i sześciu książek obyczajowych. Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją krytyczno-literacką. Od kiedy postanowiła zostać pisarką, nie wyobraża sobie życia bez tworzenia, dla którego inspiracji szuka we wszystkim, co ją otacza. Odpoczywa, pijąc smaczną kawę, najlepiej w towarzystwie dobrej lektury, w wygodnym fotelu i z kotem na kolanach. W wolnych chwilach udaje się na spacery brzegiem jeziora, w którym również lubi pływać. Jest wegetarianką, kocha zwierzęta.

Jest obecna w mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/ewelinamiskiewiczautorka

Instagram: https://instagram.com/e.miskiewicz.autorka

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@e.miskiewicz.autorka

designed by know-line.pl