Profesjonalne doświadczenie już w trakcie studiów? To możliwe!

Data dodania: 04 maj 2016

[b]Wyłączasz piątą drzemkę w telefonie, która przypomina, że już 7:00 i trzeba wstać z łóżka. Szybka kawa, uczelnia, wykład, kolokwium, weekend, impreza i znów poniedziałek. Jeżeli jesteś studentem to na pewno znasz ten schemat i pojęcie rutyny. Żyjesz od weekendu do weekendu, przeglądając memy w internecie i zastanawiając się, czy koniecznie musisz pojawić się na zajęciach. Pamiętaj jednak, że młodość nie trwa wiecznie i TERAZ jest Twój czas do tworzenia wspomnień i zadbania o to, by w przyszłości znaleźć taką pracę, która będzie Cię w pełni satysfakcjonowała.[/b]

Jak efektywnie wykorzystać swój potencjał? Dołączając do największej międzynarodowej organizacji studenckiej – AIESEC.

Niezależnie od tego, co studiujesz, możesz wziąć udział w [b]programie Future Leaders[/b]. Jest to program członkowski skierowany do studentów chcących się rozwijać i jednocześnie kształtować lokalne środowisko. Możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów.

– W obszarze [b]Sales[/b] poznasz techniki sprzedażowe i negocjacyjne, zasady tworzenia ofert współpracy, pozyskiwania partnerów i prowadzenia spotkań biznesowych. Będziesz trenować umiejętność autoprezentacji i poszerzysz swoją sieć kontaktów.

– W ramach [b]International Operations[/b] nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne
i szkolenia. Poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce i nawiążesz znajomości ze studentami z całego świata.

– W [b]Marketingu[/b] nauczysz się planowania i prowadzenia kampanii promocyjnych, zgłębisz wiedzę na temat obecności w mediach społecznościowych oraz obsługi programów graficznych. Poznasz Public Relations w praktyce i nawiążesz kontakty z mediami.

Będąc członkiem AIESEC, oprócz profesjonalnego doświadczenia, dzięki któremu
w przyszłości staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy, poznasz osoby z całego świata, które
w ramach realizowanych projektów odwiedzają Lublin. Rozwiniesz też umiejętności miękkie: umiejętność pracy w grupie, skutecznej komunikacji, zarządzania sobą w czasie.
Dołącz do grona aktywnych studentów z naszego miasta!

Rekrutacja trwa do [b]12 maja[/b]. Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz pod adresem: http://lb.aiesec.pl/programfutureleaders

AIESEC Lublin na Facebooku: https://www.facebook.com/AIESECLublin/

designed by net-line.pl