Przechowywał dopalacze w torebce swojej dziewczyny

Data dodania: 22 wrzesień 2015

[b]Włodawscy kryminalni ujawnili dopalacze należące do 19-latka z gm. Włodawa. Młodzieniec przechowywał je w dość nietypowy sposób, bo w torebce swojej dziewczyny. Policjanci zabezpieczyli dopalacze i przekazali do ekspertyzy. Jezeli okaże się, że dopalacze zawierają substancje zakazane to 19-latkowi będzie groziło do 3 lat pozbawienia wolności.[/b]

Włodawscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 19 latka – mieszkańca gm. Włodawa, który posiadał przy sobie dopalacze. W chwili spotkania z policjantami przenosił je w kopercie firmy kurierskiej, którą ukrył w torebce swojej dziewczyny. Po otwarciu okazało się, że przesyłka zawiera 3 foliowe woreczki zawierające małe kryształki, woreczek z napisem Magic Apple oraz instrukcja obsługi w formie komiksu.

Mężczyzna przyznał, że dopalacze stanowią jego wlasność, a zakupił je przez Internet. Substancje zabezpieczono i przekazano do ekspertyzy. Jezeli okaże się że dopalacze w swoim składzie zawierają substancję zakazaną to młodzieniec odpowie za ich posiadanie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

E.T.

designed by net-line.pl