Przedstawienie charytatywne z udziałem pracowników UMCS

Data dodania: 03 listopad 2015

5 listopada br. o godzinie 18.00 w Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego (Lublin, ul. Jaczewskiego 4) odbędzie się przedstawienie charytatywne z cyklu: "Znani, a nieznani… – Historie nie z mojej bajki".

To przedsięwzięcie artystyczne, w reżyserii prof. Zofii Bernatowicz z Wydziału Artystycznego UMCS jest inicjatywą skupiającą wokół siebie ludzi dobrej woli – lubelskie środowisko ludzi nauki i biznesu. W ubiegłym roku dochód ze sprzedaży cegiełek przekazany został na Szpital Dziecięcy w Lublinie. W tym roku obdarowane zostanie Hospicjum Dobrego Samarytanina.
W organizację przedstawienia zaangażowani są m.in. uczniowie Gimnazjum nr 15 w Lublinie, lubelscy biznesmeni oraz pracownicy naukowi naszego Uniwersytetu, z Wydziałów: Artystycznego, Politologii i Humanistycznego.

Nabywając cegiełkę wspierają Państwo Hospicjum Dobrego Samarytanina. Cegiełki są do nabycia w Hospicjum Dobrego Samarytanina, ul. Bernardyńska 11, w kasie Teatru Muzycznego przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 5 oraz w pokoju nr 02A na Wydziale Politologii UMCS.

Więcej informacji na ten temat:
http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,60,-historie-nie-z-mojej-bajki-zaproszenie,27406.chtm

designed by net-line.pl