Przeżyjmy wspólnie piłkarskie emocje – w Lublinie rusza Strefa Kibica

Data dodania: 11 czerwiec 2024
Przeżyjmy wspólnie piłkarskie emocje – w Lublinie rusza Strefa Kibica

Już w najbliższy weekend ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. W związku z tym Miasto zaprasza mieszkanki i mieszkańców Lublina do wspólnego oglądania meczów rozgrywanych podczas tego wielkiego piłkarskiego święta. Strefa Kibica zostanie uruchomiona w piątek (14 czerwca) na terenie kompleksu „Playa Marina” nad Zalewem Zemborzyckim.

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Lublina do oglądania meczów EURO 2024 w zorganizowanej przez Miasto Strefie Kibica. To doskonała okazja, by poczuć się uczestnikami tego wielkiego wydarzenia sportowego i razem przeżywać niezapomniane, piłkarskie emocje. Największych wrażeń dostarczą zapewne mecze z udziałem polskich reprezentantów. Zachęcamy wszystkich lubelskich kibiców do wspólnych spotkań i wspierania naszej kadry podczas występów na Mistrzostwach. Jestem przekonana, że wszystkim udzieli się wyjątkowa atmosfera – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Strefa Kibica Euro 2024 będzie funkcjonowała od 14 czerwca do 17 lipca na terenie „Playa Marina” przy ul. Krężnickiej 6. Wyposażona będzie w ekran o wymiarach 7×4 m, 900 miejsc siedzących, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych komfort oglądającym zapewni zadaszenie. Kibice spotkają się, by obejrzeć wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski. Pierwsza taka okazja nadarzy się już w najbliższą niedzielę (16 czerwca), gdy polska kadra zmierzy się z Holandią. Kolejne spotkania z udziałem naszej reprezentacji zobaczymy 21 i 25 czerwca. Mieszkanki i mieszkańcy Lublina będą mieli okazję obejrzeć także wybrane mecze grupowe pozostałych drużyn oraz wszystkie spotkania fazy pucharowej turnieju. Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny.

designed by know-line.pl