"Pszczółka" zaprasza na sobotni festyn z okazji 60.lecia

Data dodania: 24 maj 2012

Lubelska Fabryka Cukierków „Pszczółka” kończy 60 lat. Swój słodki jubileusz świętować będzie wraz z mieszkańcami Lublina już w najbliższą sobotę tj. 26 maja, podczas wyjątkowego, rodzinnego pikniku.

Program imprezy zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Dla sportowców organizatorzy przygotowali turniej Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, dla miłośników humoru – występ kabaretu SMILE, dla dzieci – miasteczko rodem z Dzikiego Zachodu a dla wszystkich chętnych – gry rodzinne, zabawy i konkursy z nagrodami. Nie zapomniano również o mamach, które w sobotę świętować będą swój dzień. Specjalnie dla nich przygotowano niespodzianki.

Festyn, którego współorganizatorem jest klub sportowy BKS Lublin, odbędzie się na parkingu sklepu OBI przy ul. Zwycięskiej w Lublinie.

Impreza potrwa cały dzień. Od godziny 9.00 będą rozgrywane mecze dzieci w ramach Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej „Pszczółka” 2012. O godz. 14. wystąpi gwiazda festynu – kabaret Smile. Dwie godziny później na boisku odbędzie się specjalny Mecz Mamuś, w którym zagrają mamy z FC „Pszczółka” z mamami z BKS Lublin. Podczas całego dnia będzie można uczestniczyć w grach rodzinnych, wygrać nagrody w licznych konkursach, poskakać na eurobungy czy zagrać w megapiłkarzyki. Nie zabraknie również atrakcji dla mam. Z okazji Dnia Matki każda mama będzie mogła otrzymać specjalną laurkę ze zdjęciem swojego dziecka. Wieczorem organizatorzy zaplanowali też karaoke. Zabawa zakończy się o godz. 20.00
Słodką atmosferę imprezy zapewnią oczywiście produkty „Pszczółki”, które dostępne będą na specjalnym stoisku. Warto je odwiedzić, ponieważ wśród szerokiej oferty cukierków znajdą się również, przygotowane specjalnie na Euro 2012, „Kulki Kibica” – karmelki o soczystych owocowych smakach oblane deserową czekoladą.

– Jubileusz 60 lat istnienia Fabryki Cukierków „Pszczółka” to dobry moment, by podsumować dotychczasowe osiągnięcia firmy i mówić o możliwościach rozwoju w latach kolejnych. W ciągu tych lat, z firmy lokalnej staliśmy się spółką ogólnopolską a produkty marki „Pszczółka” znane są i cenione w kraju i za granicą. Niezależnie jednak od naszej ekspansji, „Pszczółka” jest i będzie wizerunkowo związana z Lublinem, pozostanie częścią i istotnym elementem infrastruktury tego miasta. Dlatego to z mieszańcami Lublina świętujemy nasz jubileusz – mówi Marek Spuz vel Szpos, Prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.
-Jestem przekonany, że urodzinowy festyn „Pszczółki” wszystkim dostarczy wyjątkowych atrakcji.

Szczególnie serdecznie zapraszam wszystkie mamy, których święto wypada w sobotę, aby wraz z rodzinami wybrały się na nasz piknik – dodaje Prezes FC „Pszczółka”

designed by know-line.pl