„Pudłaki” – urocza animacja na ekranach kin sieci Multikino

Data dodania: 06 październik 2014

[center]Już 10 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo uroczą animację „Pudłaki”. Perypetie psotnych świrusów można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

„Pudłaki” to animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Tytułowe Pudłaki to urocze, psotne świrusy, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne, radosne życie w zbudowanych pod ulicami miasteczka Cheesebridge podziemiach, a ubierają się w pozostawione do recyklingu pudełka, które noszą jak żółwie swoje skorupy. Żyjący na powierzchni ludzie obawiają się ich i opowiadają o nich straszne i nieprawdziwe historie. Jeden z nich, Archibald Snatcher (Ben Kingsley), postanawia pozbyć się podziemnych mieszkańców na zawsze. Z pomocą stworzeniom przychodzi adoptowany przez nie ludzki chłopiec Eggs (Isaac Hempstead-Wright) i lubiąca przygody dziewczynka Winnie (Elle Fanning). Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse animacji „Pudłaki”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

O filmie „Pudłaki”
Reżyseria: Anthony Stacchi, Graham Annable
Scenariusz: Irena Brignull, Adam Pava
Dubbing:
Eggs – Wit Apostolakis-Gluziński
Winnie – Marta Dylewska
Snatcher oraz Madame Frou-Frou – Andrzej Blumenfeld
Pan Karp – Paweł Szczęsny
Pan Piskorz – Janusz Wituch
Pan Chrząstka – Jarosław Boberek
Lord Portley-Rind – Krzysztof Dracz
Herbert Trubshaw – Waldemar Barwiński
[/center]

designed by know-line.pl