Puławy: Bo nie chciała dać pieniędzy na alkohol

Data dodania: 02 lipiec 2015

[b]47-letni mieszkaniec Puław pobił swoją matkę, bo nie chciała dać mu pieniędzy na alkohol. Mężczyzna został zatrzymany przez puławskich policjantów po interwencji, a jego matka trafiła do szpitala. Wcześniej odsiadywał już karę za znęcanie się nad najbliższymi. Teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.[/b]

W niedzielę o 3 nad ranem do policyjnego aresztu trafił 47 latek z Puław. Wcześniej policjanci interweniowali w jego domu po zgłoszeniu awantury domowej. Jak ustalili policjanci mężczyzna będąc nietrzeźwym brutalnie pobił swoją matkę za to, że nie dała mu pieniędzy na alkohol. Jak powiedziała policjantom pokrzywdzona, 47 latek od kilku tygodni znęcał się nad nią, wyzywał słowami obelżywymi, używał wobec niej siły. Jeszcze w obecności policjantów groził jej zabójstwem.

47 latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Wcześniej odsiadywał już wyrok za znęcanie się nad najbliższymi. Teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności. Decyzja Sądu został tymczasowo aresztowany. Wczoraj trafił do Zakładu Karnego.

MK

designed by know-line.pl