Puławy: Nie spodobały im się buty.

Data dodania: 18 grudzień 2014

[center] Puławscy policjanci ustalili 4 sprawców pobicia, do którego doszło pod koniec października. Grupa młodych mężczyzn zaatakowała pokrzywdzonego, który przejeżdżał rowerem obok lokalu. Pobili go dlatego, że miał na nogach glany. 3 sprawców jest już w policyjnym areszcie. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Puławscy policjanci ustalili 4 sprawców pobicia, do którego doszło pod koniec października. Grupa młodych mężczyzn zaatakowała pokrzywdzonego, który przejeżdżał rowerem obok lokalu. Pobili go dlatego, że miał na nogach glany. 3 sprawców jest już w policyjnym areszcie. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Pod koniec października w jednym z puławskich lokali odbywał się półmetek licealistów. Po godzinie 22: 00 grupa młodych mężczyzn zaatakowała przejeżdżającego ulicą rowerzystę. Jednemu z napastników nie spodobały się buty rowerzysty. Zaczęło się od utarczek słownych, skończyło na pobiciu. 4 znanych już Policji młodym mężczyzn, w wieku 18-20 lat , rzuciło się na pokrzywdzonego. Po przewróceniu go zaczęli okładać pięściami i kopać. Mężczyzna z rozciętą głową trafił na badania do szpitala.

Puławscy Policjanci ustalili 4 sprawców. Trzech z nich we wtorek i środę zostało już zatrzymanych w policyjnym areszcie. Przyznali się do pobicia nie podając powodu. Przyznali, że w czasie bójki byli nietrzeźwi. Zatrzymanie czwartego jest kwestią czasu. Zgodnie z kodeksem karnym zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

MK[/center]

designed by know-line.pl