Puławy: Odpowiedzą za kradzież styropianu.

Data dodania: 14 październik 2011

Dwóch młodzieńców wpadło w ręce kryminalnych po tym jak z terenu remontowanej szkoły skradli 25 paczek styropianu. Zrabowane łupy złodzieje składali w pobliskim lesie. Kiedy policjanci zatrzymali 17 i 19 latka poinformowali kierownika budowy o kradzieżach. Mężczyzna złożył zawiadomienie o przestępstwie. Funkcjonariusze odzyskali część styropianu. Za kradzież zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Puławscy operacyjni ustalili, że z terenu remontowanej szkoły w Puławach zginęło 25 paczek styropianu o wartości około 600 złotych. Policjanci dotarli także do sprawców. Jak wynika z naszych ustaleń złodzieje zrabowany styropian składali w pobliskim lesie. Tylka jednej nocy zdołali zrobić kilkanaście „kursów” z łupami. Następnego dnia część styropianu sprzedali. Zatrzymani to 17 i 19 letni mieszkańcy Puław. Policjantom tłumaczyli, że chcieli trochę zarobić.
Funkcjonariusze poinformowali kierownika budowy o kradzieżach. Mężczyzna złożył zawiadomienie o przestępstwie. Młodzi złodzieje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. W środę usłyszeli zarzuty kradzieży, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl