Puławy: Odpowiedzą za zniszczenie mienia

Data dodania: 08 sierpień 2012

W nocy z piątku na sobotę policjant w dniu wolnym wracając do domu zauważył dwóch mężczyzn, którzy dziwnie się zachowują. Chwilę później zobaczył jak jeden z nich wyciąga spray i maluje elewacje budynku. Szybko poinformował dyżurnego, który skierował mundurowych. Dwaj zatrzymani to 22-latkowie z Puław. Malując elewację spowodowali straty w wysokości ponad 3 tys. złotych. Wczoraj usłyszeli zarzuty za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z piątku na sobotę policjant w dniu wolnym od służby wracając do domu zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali. Chwilę później jeden z nich wyciągnął spray i zaczął malować elewacje budynku mieszkalnego oraz pasażu handlowego. Szybko poinformował dyżurnego który skierował mundurowych, a sam poszedł ich zatrzymać.
Chwilę później podjechał patrol mundurowych, który pomógł zatrzymać graficiarzy. W ciągu kilku sekund zdążyli napisać kilka wulgarnych słów i symboli. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Puław, którzy swoim działaniem spowodowali straty na kwotę ponad 3 tys. złotych. Obydwaj byli nietrzeźwi. W organizmie mieli po około 1,5 promila alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

MK.

designed by know-line.pl