Puławy: Poszukiwani świadkowie wypadku

Data dodania: 13 grudzień 2011

Puławscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, w którym zginął 34-letni mężczyzna. Leżący bez oznak życia na poboczu drogi w Leokadiowie mieszkaniec Puław został znaleziony dzisiejszego ranka przez przejeżdżającego pojazdem mężczyznę. Policjanci zwracają się do wszystkich, którzy byli świadkami bądź kojarzą okoliczności mogące mieć związek z wypadkiem drogowym o kontakt pod nr tel. 81-88-90-210 lub 997.

Do tego zdarzenia doszło na trasie Puławy – Zwoleń. Przejeżdżający dzisiejszego ranka przez Leokadiów kierowca ujawnił zwłoki mężczyzny znajdujące się na poboczu w pobliżu przystanku autobusowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34 letni mieszkaniec Puław najprawdopodobniej w nocy lub nad ranem został potrącony przez nieustalony pojazd. Policjanci z Komendy w Puławach zwracają się do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia bądź kojarzą okoliczności mogące mieć związek z wypadkiem drogowym.
Świadkowie proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym puławskiej komendy pod nr tel. 81-88-90-210 lub 997. Jednocześnie apelujemy do pieszych i kierowców o wzmożenie szczególnej ostrożności na drogach. Okres jesienno – zimowy charakteryzuje się oblodzeniem nawierzchni , co powoduje wydłużenie drogi hamowania oraz szybko zapadającym zmierzchem skutkującym słabą widocznością pieszych.

M.K.

designed by know-line.pl