Puławy: Puste ławki- STOP.

Data dodania: 28 październik 2011

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach wspólnie z przedstawicielami Straży Miejskiej oraz szkolnym pedagogiem przeprowadzili profilaktyczne działania pod kątem ujawniania wagarujących nieletnich. Działania te kontynuowane są w ramach krajowego programu profilaktycznego "Puste ławki – STOP". Policjanci sprawdzili kilka lokali gastronomicznych na terenie Puław. Tylko wczoraj ujawnili 8 nieletnich wagarowiczów, o czym dowiedziała się dyrekcja ich szkół.

Wczoraj rano policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach wspólnie z przedstawicielami Straży Miejskiej oraz szkolnym pedagogiem przeprowadzili profilaktyczne działania pod kątem ujawniania wagarujących nieletnich. Działania te po raz kolejny kontynuowane są w
ramach krajowego programu profilaktycznego " Puste ławki – STOP". Sprawdzono kilka lokali gastronomicznych na terenie Puław. Tylko wczoraj ujawniono 8 nieletnich w wieku 16-17 lat, którzy zamiast uczyć się spędzali czas w barach. Na szczęście wszyscy byli trzeźwi. Wagarowiczów zobligowano do stawiennictwa się w szkole, jednocześnie powiadamiając ich wychowawców i dyrekcję. Akcja ta będzie kontynuowana.

designed by know-line.pl