Puławy: Sprawczyni kradzieży

Data dodania: 15 lipiec 2011

Policjanci technicy sporządzili portret pamięciowy sprawczyni, która podając się za pracownika opieki zdrowotnej ukradła 10 tys. złotych. Złodziejka w trakcie rozmowy zapytała starszą kobietę czy posiada pieniądze na leki. Wykorzystując nieuwagę skradła z domu pokaźną kwotę pieniędzy po czym szybko opuściła mieszkanie. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z portretu proszone są o kontakt z Policją pod numer tel. (81) 88-90-331 oraz 997.

Do kradzieży doszło 18 kwietnia br. w Puławach. Do domu pokrzywdzonej przyszła kobieta podając się za pracownika opieki zdrowotnej. Rozmawiali o leczeniu i pieniądzach przeznaczanych na leczenie. Przez nieostrożność starsza kobieta poinformowała, że ma pieniądze na leczenie schowane w domu. Wykorzystując nieuwagę kobieta z załączonego portretu skradła 10 tys. złotych oszczędności.
Policjanci na podstawie opisu pokrzywdzonej sporządzili portret pamięciowy kobiety. Jest w wieku z wyglądu około 30-40 lat, wzrostu około 155-160 cm, średnio – krępa. Włosy czarne, nos wąski, usta cienkie. Cechy charakterystyczne – lekki wąsik. Ubrana była w czarne luźne spodnie, czarno-szarą kurtkę do połowy łydek, czarną kaszkietówkę, okulary przeciwsłoneczne "lenonki". Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawczynie kradzieży prosimy o kontakt z puławską Policją 81-88-90-331 lub 997. Gwarantujemy anonimowość.

designed by know-line.pl