Puławy: Wpadka narkotykowych dilerów

Data dodania: 18 listopad 2011

Puławscy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców powiatu w wieku 18 -19 lat, a następnego dnia do tej samej realizacji 18 latkę i 21 letniego mężczyznę z okolic Lublina. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania policjanci ujawnili ponad 120 gram marihuany. Kryminalni udowodnili zatrzymanym wprowadzenie do obrotu w ostatnich miesiącach blisko 0,5 kg marihuany. Czworo z nich stawiać się będzie na dozór policyjny. O losie 21 latka zdecyduje sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Wszystkim grozi im kara do pozbawienia wolności do lat 8. Sprawa jest rozwojowa.

Puławscy kryminalni realizując posiadane informacje ustalili, że troje mieszkańców powiatu puławskiego wprowadzają do obrotu marihuanę. Po działaniach poprzedzonych obserwacją, w środę dwóch 18 latków i 19 latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia w ręce kryminalnych wpadła 18 latka i 21 letni mężczyzna, mieszkańcy okolic Lublina. W trakcie przeszukań ich pojazdów oraz miejsc zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie około 120 gram marihuany.
Policjanci udowodnili piątce zatrzymanych wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków na terenie Puław i okolic. Łącznie funkcjonariusze udowodnili im wprowadzenie do obrotu w kilku ostatnich miesiącach blisko 0,5 kg marihuany. Wczoraj 18-latkowie i 19-latek usłyszeli zarzuty. Postanowieniem prokuratora stawiać się będą dwa razy w tygodniu na dozór policji. O losie 21 latka zdecyduje dzisiaj sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Wszystkim zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone są dalsze zatrzymania.

M.K./A.S.

designed by know-line.pl