Pustki – koncert w Centrum Kultury (24.10.2015)

Data dodania: 19 październik 2015

Mistrzowie łączenia postrocka, avanpopu oraz innych brzmień pojawią się w Lublinie z najświeższym materiałem oraz ze znanymi i lubianymi utworami.

Nazwę zespołu wzięli od przydomowej komórki, w której rozpoczęli swoją przygodę z dźwiękami. Kiedyś mówiono o nich, że grają muzykę Wschodu, ale tak naprawdę każda kolejna płyta wymyka się jakiejkolwiek klasyfikacji. Wydany w marcu tego roku album „Safari” jest tego najlepszym dowodem.

Chwytliwa melodia nadal przeplata się z niebanalnym tekstem, ale pojawiają się zupełnie nowe rozwiązania muzyczne – oprócz charakterystycznego dla zespołu brzmienia gitar, klawiszy czy sekcji rytmicznej, otrzymujemy porządną dawkę elektroniki. Przy produkcji albumu pracowali otrzej producenci – Bartek Dziedzic, Adam Toczko oraz Eddie Stevens.

Teraz mówi się o nich, że nagrali płytę roku, najbardziej przebojową w dotychczasowym dorobku. Pustki potrafią zaskakiwać, a ich muzyka jest zderzeniem wejść i wyjść – cichych i spokojnych brzmień, przeplecionych mocnymi i efektownymi melodiami. Zachwycają, porywają, oczarowują.

24.10.2015 godz. 19:00

Sala Widowiskowa

bilet:25 zł – miejsce stojące / 40 zł – miejsce siedzące
kup bilet online
Rezerwacje biletów – tylko w kasie
kasa czynna: pon.-pt. w godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
e-mail: kasa@ck.lublin.pl pustki.pl/

designed by net-line.pl