Radzyń Podl.: Narkotyki u bywalców dyskoteki

Data dodania: 31 październik 2011

Noc w policyjnym areszcie spędzili dwaj młodzi mężczyźni, u których w sobotnią noc radzyńscy kryminalni ujawnili środki odurzające. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 18 gram amfetaminy oraz blisko 4 gramy marihuany. Narkotyki znajdowały się w przygotowanych porcjach. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W trakcie prowadzonych czynności służbowych w miejscowości Suchowola radzyńscy kryminalni ustalili, że przebywający na terenie miejscowej dyskoteki dwaj mężczyźni posiadają przy sobie środki odurzające. Jak trafne okazały się zebrane informacje policjanci przekonali się chwilę później. U 19 latka z gminy Radzyń Podlaski oraz o rok starszego młodzieńca z gminy Wohyń mundurowi ujawnili łącznie ponad 18 gram amfetaminy oraz prawie 4 gramy marihuany.
Poporcjowane narkotyki znajdowały się w woreczkach foliowych. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a mężczyźni zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

designed by know-line.pl