Radzyń Podl.: Pijany wjechał w ścianę domu

Data dodania: 25 kwiecień 2016

[b]Noc w policyjnym areszcie spędził 44-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski. Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie samochodem osobowym marki Rover w stanie nietrzeźwości. Jego auto uderzyło w ogrodzenie posesji oraz dom. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły zdarzenia.[/b]

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11:30. Dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu do jakiego doszło w miejscowości Bedlno. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący samochodem osobowym uderzył w dom mieszkalny. Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki Rover, na łuku drogi zjechał na przeciwległe pobocze i pole uprawne. Po tym auto uderzyło w betonowo- metalowe ogrodzenie i dom, uszkadzając jego elewację. W chwili kiedy policjanci dotarli na miejsce, auto było puste. Wykonując czynności w tej sprawie, niedaleko uszkodzonego domu zatrzymali właściciela auta. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski, który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do kierowania samochodem w chwili zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości 44-latka wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna początkowo przewieziony został do szpitala, gdzie po wykonanych badaniach trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

#1C
#2C

designed by net-line.pl