Radzyń Podl: Poszukiwani świadkowie wypadku.

Data dodania: 13 lipiec 2012

Radzyńscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które były bezpośrednimi świadkami lub też posiadają informacje na temat wypadku, do którego doszło w dniu 21 czerwca około godz. 20.20 w Radzyniu Podlaskim, ul. Dąbrowskiego. Kierujący czarnym motocyklem, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. Wcześniej motocyklista wyprzedził samochód „bus" koloru białego, który zatrzymał się przed przejściem, aby umożliwić pieszemu przejście na druga stronę ulicy. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (083) 351 22 38 lub pod nr 997.
Wydział Kryminalny KPP W Radzyniu Podlaskim prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w dniu 21 czerwca około godz. 20.20 w Radzyniu Podlaskim, ul. Dąbrowskiego. Kierujący czarnym motocyklem, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. Wcześniej motocyklista wyprzedził samochód „bus" koloru białego, który zatrzymał się, aby umożliwić pieszemu przejście na druga stronę ulicy.

Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP W Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 100a, pokój 238 lub kontakt pod nr tel. (083) 351 22 38 lub pod nr 997. Szczególnie prosimy o zgłoszenie się kierowcy białego "busa" będącego naocznym świadkiem zdarzenia.

B.S.

designed by know-line.pl