Radzyń Podl.: Trwają poszukiwania zaginionej Katarzyny Szczepaniuk

Data dodania: 04 maj 2016

[b]Funkcjonariusze KPP w Radzyniu Podlaskim, prowadzą poszukiwania za 31-letnią Katarzyną Szczepaniuk z miejscowości Czemierniki. Kobieta 29 kwietnia w godzinach porannych wyjechała z miejsca zamieszkania samochodem marki Suzuki Vitara. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób mających jakiekolwiek informacje na temat zaginionego o osobisty lub telefoniczny kontakt z najbliższą jednostką Policji.[/b]

[b]Zaginiona to:[/b] Katarzyna Szczepaniuk

[b]zam.[/b] Czemierniki, Kolonia Południowa

[b]Rysopis zaginionej:[/b] wzrost około 160-165 cm, waga około 50-60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond, kręcone, niebieskie oczy, twarz okrągła, uczy normalne, nos prosty. Znaki szczególne blizna pod nosem około 1 cm.

Kobieta w dniu 29 kwietnia około godz. 5:00 rano wyjechała z miejsca swojego zamieszkania samochodem marki Suzuki Vitara i do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W godzinach popołudniowych, w miejscowości Siemień w rejonie rzeki Tyśmienica odnaleziony został samochód zaginionej. Kobieta pozostawiła w domu dwutygodniowe dziecko.

Od chwili zgłoszenia zaginięcia prowadzone są szeroko zakrojone poszukiwania za 31-latką. W działania włączyli się również policjanci KWP Lublin- Sekcji Antyterrorystycznej, strażacy z PSP Radzyń Podlaski, PSP Parczew, OSP Podedwórze oraz rodzina i znajomi zaginionej kobiety. Za pomocą specjalistycznego sprzętu sprawdzony został teren przyległy do miejsca znalezienia auta jak też koryto rzeki. Wczoraj w poszukiwania włączył się mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, który za pomocą Drona po raz kolejny sprawdził rozległy teren w pobliżu rzeki Tyśmienica.

Policja apeluje do wszystkich osób posiadających istotne informacje na temat miejsca pobytu zaginionego o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim (tel. 83 35 12 210), z najbliższą jednostką Policji lub tel. nr 997.

#1C
#2C
#3C

designed by net-line.pl