Radzyń Podl.: Wypadek na krajowej 19-tce

Data dodania: 08 maj 2012

Dzisiaj rano w miejscowości Biała na krajowej 19-tce doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki Nissan 44-letnia mieszkanka Lubartowa z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. W wyniku tego kierująca nissanem doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 7.00 w miejscowości Biała na krajowej 19-tce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Nissan, 44-letnia mieszkanka Lubartowa, z nieustalonych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła bok jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego marki Volvo. W wyniku tego obrażeń ciała doznała kierująca nissanem, która przewieziona została do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Kierujący samochodem ciężarowym 37 -letni mieszkaniec Radomia nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładnie przebieg całego wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas korzystania z drogi oraz o jazdę z bezpieczną prędkością, która zapewni panowanie nad pojazdem oraz pozwoli na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na drodze.

B.S.

designed by know-line.pl