Radzyń Podlaski: 12 latek wysiadając z autobusu wpadł pod koła drugiego pojazdu

Data dodania: 15 kwiecień 2015

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 16: 00 w miejscowości Mościska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12-letni chłopiec wysiadając z autobusu potrącony został przez drugi autokar. Chłopiec, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała przewieziony został do szpitala. Policjanci apelują o bezpieczne poruszanie się po drogach.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16: 00 w miejscowości Mościska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12-latek został potrącony przez jadący autobus, którym kierował 53-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica. Jak wstępnie ustalili mundurowi, chłopiec wysiadł z autokaru przewożącego dzieci, wprost pod koła drugiego pojazdu, 53-latek omijał stojący autobus. Drugim autem kierował 33-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. W wyniku zdarzenia 12-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Uczmy dzieci bezpiecznych zachowań, a do kierowców apelujemy o zachowanie szczególnych środków ostrożności w okolicach szkół i przystanków autobusowych.

B.S.

designed by net-line.pl