Radzyń Podlaski: Policjanci na festynie rodzinnym.

Data dodania: 03 lipiec 2012

W niedziele na terenie Parku Miejskiego w Radzyniu Podlaskim odbył się festyn rodzinny. Spotkanie plenerowe było związane z dwudziestą rocznicą istnienia Katolickiego Radia Podlasie. W jego realizację obok radiowców czynnie włączyli się także radzyńscy funkcjonariusze. Policjanci, przygotowali dla najmłodszych uczestników konkurs wiedzy prewencyjnej. Przypomnieli też zasady bezpiecznego wypoczynku w związku z początkiem wakacji.

Wczoraj na terenie Parku Miejskiego w Radzyniu Podlaskim odbył się festyn rodzinny. Spotkanie plenerowe było związane z dwudziestą rocznicą istnienia Katolickiego Radia Podlasie. W jego realizację obok radiowców czynnie włączyli się także radzyńscy funkcjonariusze. Policjanci przygotowali stoisko, na którym na uczestników czekała moc atrakcji. Nie tylko najmłodsi zaglądali do wnętrza namiotu. Można tam było zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu Policji.
Ale to nie wszystko, co policjanci przygotowali dla najmłodszych uczestników festynu. Policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Radzyniu Podlaskim przygotowali konkurs dotyczący bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Pojawiły się tam pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz pytania dotyczące zdrowego odżywiania.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które wykazały się bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Dzięki niemu nie tylko dzieci biorące udział w konkursie ale również wszyscy zebrani uczestnicy przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady bezpieczeństwa jakże ważne w związku z rozpoczętymi wakacjami.

B. S.

designed by know-line.pl