Radzyń Podlaski: tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty

Data dodania: 07 maj 2015

[b]Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 6:00 na drodze krajowej K-19 w miejscowości Paszki Małe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letni rowerzysta doprowadził do zderzenia z samochodem marki Renault Trafic. W wyniku wypadku mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.[/b]

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 6:00 na drodze krajowej K-19 w miejscowości Paszki Małe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący rowerem 59-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski został potrącony przez samochód marki Renault Trafic. 59-latek prawdopodobnie wyjechał z drogi podporządkowanej i jadąc pod prąd doprowadził do zderzenia z samochodem. Autem kierował 31-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy, co potwierdziło wykonane przez funkcjonariuszy badanie.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł rowerzysta. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

designed by know-line.pl