Radzyń Podlaski: Uważajmy na drodze.

Data dodania: 03 listopad 2011

Policja ustala przyczyny wypadku do którego doszło wczoraj o godzinie 2.30 w miejscowości Wohyń. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków ruchu i zjechał do przydrożnego rowu. Zarówno kierujący jak też pasażerowie doznali obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło około godziny 2.30 na ul. Radzyńskiej w Wohyniu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem osobowym 23-latek z gminy Wohyń prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.
Kierowca z obrażeniami ciała przewieziony został i do szpitala. Obrażeń ciała doznali także pasażerowie samochodu 17- letnia kobieta i 20-letni mężczyzna z gminy Wohyń. Od kierującego pobrana została krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.
Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i rozsądek. Warunki na drogach nie są sprzyjające. Dlatego bądźmy ostrożni i zdejmijmy nogę z gazu. Zadbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i innych uczestników dróg.

designed by know-line.pl