Radzyń Podlaski: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Data dodania: 21 maj 2012

Policja ustala szczegóły tragicznego wypadku do którego doszło w kompleksie leśnym w miejscowości Kąkolewnica. W sobotni poranek dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informacje o znalezieniu tam ciała młodego mężczyzny. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni motocyklista jadąc drogą gruntową prowadzącą przez las uderzył w zamknięty metalowy szlaban. W wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł.

Wczoraj przed godz. 9.00 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, z którego wynikało, że w lesie w miejscowości Kąkolewnica znaleziono ciało młodego mężczyzny. Funkcjonariusze, który pojechali na miejsce zdarzenia potwierdzili zgłoszenie.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni mieszkaniec gm. Drelów, jadąc motocyklem leśną drogą, nie zauważył przed sobą zamkniętego szlabanu. Motocyklista uderzył w jego metalową konstrukcję. W wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładnie przebieg całego wypadku.

B.S.

designed by know-line.pl