Rewolucyjne rozwiązania Cinema City w Atrium Felicity

Data dodania: 25 czerwiec 2015

[b]Już 10 lipca w Centrum Handlowym Atrium Felicity zostanie otwarte nowe kino Cinema City. W kinie znajdzie się pierwsza w regionie i trzecia w Polsce nowoczesna sala Škoda 4DX™, która dzięki najnowszej technologii zabierze widzów w niezapomnianą, filmową podróż. Poszerzając swoją ofertę Atrium Felicity staje się najatrakcyjniejszym w swojej strefie oddziaływania centrum zakupów i spędzania wolnego czasu.[/b]

Atrium Felicity zaoferuje swoim klientom jeszcze więcej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Już 10 lipca br. wszyscy wielbiciele kina będą mogli poczuć moc najnowszych technologii w nowo otwartym kinie Cinema City. Lublin tym samym wzbogaci się o kolejne 9 sal kinowych, ale to nie wszystko. Jedną z nich będzie sala Škoda 4DX. Która dzięki pionierskim rozwiązaniom, do tej pory dostępnym tylko w Warszawie i Krakowie, sprawi, że mieszkańcy Lublina będą mogli odbierać film wszystkimi zmysłami.
Sala kinowa Škoda 4DX™ wyposażona jest w ruchome fotele, które są zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją. Ponadto, dzięki technologii 4DX™ widzowie fizycznie odczuwają efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Wielbiciele kina wybierający się na film 3D mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych. Nowoczesny system projekcji filmów 3D zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz i doświadczenia filmowe na najwyższym poziomie.

Tym samym Atrium Felicity jest centrum zapewniającym nie tylko kompleksową ofertę zakupów pierwszej potrzeby i najnowszych kolekcji modowych, ale również miejscem spędzania czasu. Wolne chwile można spędzić w Sali zabaw JUPI PARK, klubie fitness Fabryka Formy, czy już niedługo – również w kinie Cinema City. W centrum znajduje się także rozbudowana strefa kawiarni i restauracji, gdzie można zjeść i odpocząć. Klienci mogą wybierać z oferty m.in.: Erbil Kebab, Salad Story, Pizza Dominium, Ichiban Sushi, Mr. WOK, Restauracji Cleopatra, Olimp, KFC, Subway, lodziarni Grycan, kawiarni Carte D’Or, czy RedBerry.

designed by net-line.pl