Robert Kasprzycki Band – koncert w Lublinie! 18.11.2014

Data dodania: 13 listopad 2014

[center]

Szanowni Państwo, przypominamy o koncercie Roberta Kasprzyckiego z zespołem, który odbędzie się w Lublinie, w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka już 18 listopada.

W Lublinie Artysta wystąpi wraz ze swoją formacją Kasprzycki Band – zaprezentują pełną odmianę muzycznej mocy. To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą – niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy.

Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką „Niebo do wynajęcia„, dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką „nieobojętną”, cały zaś album „Niebo do wynajęcia” zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.
Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego – „Światopodgląd” . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się „Piosenki i Nie”, będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem „klimatycznego” koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Długooczekiwany czwarty krążek ukaże się na początku października 2014 r.

Podczas koncertu będziemy mogli wysłuchać piosenek z najnowszej płyty Kasprzyckiego "Cztery". Płyta ta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno wśród fanów jak i krytyków muzycznych!

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/800833829948230/

[b]Bilety dostępne są na portalu http:/biletynakabarety.pl/ i http://www.kupbilecik.pl/ a także w Lublinie, w sklepie Kulturomaniak w CH ELeclerc ul. Zana
[/b][/center]

designed by net-line.pl