Ruszamy z konkursem „DZIECKO, ŻUŻEL I JA”

Data dodania: 29 wrzesień 2015

Kochani rodzice i dzieci!
Ruszamy z konkursem, który umożliwi Wam wejście do parku maszyn podczas meczu w Lublinie 10 października i spotkanie się z najlepszymi zawodnikami sportu żużlowego na Świcie!
Opowiedzcie nam swoją historię, jak wasze dziecko z waszą pomocą trafiło na pierwszy mecz żużlowy. Nagrodzimy 10 najciekawszych historii! Prosimy zgłaszać się wpisując komentarze pod postem konkursowym – https://www.facebook.com/polishbattle?ref=bookmarks . W komentarzu prosimy zamieścić imię dziecka oraz opiekuna biorącego udział w konkursie.
Regulamin konkursu znajduje się w komentarzu posta. Proszę pamiętać, aby status konkursu był PUBLICZNY!

Regulamin konkursu „DZIECKO, ŻUŻEL I JA”
1. Warunkiem udział w konkursie, jest polubienie profilu „Polish Speedway Battle” na facebooku oraz linka konkursowego na oficjalnym profilu „Polish Speedway Battle”. W komentarzu linka konkursowego należy opowiedzieć, jak dzięki Tobie zaczęła się historia Twojego dziecka ze sportem żużlowym”. Można załączyć zdjęcie związane z rodzinną historią żużlową. Najciekawsze 10 historii nagrodzimy wejściówką do parku maszyn dla dziecka i opiekuna.
2. Osoby biorące udział w konkursie, muszą być opiekunami prawnymi dziecka zgłoszonego do konkursu.
3. Osoby biorące udział w konkursie muszą być pełnoletnie
4. Konkurs trwa od 29.09.2015 do dnia 07.10.2015
5. O wygranej organizator poinformuje dzień po jego zakończeniu
6. Nieodpowiedzenie na informację o wygranej, które nastąpi za pośrednictwem profilu facebook do dnia 09.10.2015 jest jednoznaczne z odmówieniem odebrania nagrody.
7. W konkursie można wziąć udział tylko raz
8. Nagrodą bilet na mecz plus odwiedzenie parku maszyn przed zawodami
9. W ramach konkursu dziecko oraz jego opiekun mają prawo pozostać na meczu w danym mieście bez dodatkowej opłaty
10. Do konkursu można zgłaszać dzieci od 6 do 12 roku życia
11. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany z przyczyn niezależnych od organizatora np. nieodbycie się zawodów z powodu złych warunków atmosferycznych, niedojechanie zawodnika z przyczyn niezależnych od organizatora itp.
12. Organizator zastrzega sobie, że nagroda nie może być wymieniona na równowartość materialną
13. Status umieszczonego komentarza musi być publiczny, tylko w takim przypadku Organizator ma możliwość zobaczenia zgłoszenia do konkursu.

designed by net-line.pl