Ruszyła sprzedaż biletów na jubileuszowy mecz Motor Lublin- Śląsk Wrocław!!!

Data dodania: 28 wrzesień 2015

Ruszyła przedsprzedaż biletów na jubileuszowe spotkanie Motor Lublin – Śląsk Wrocław 10 października br., godz. 17:30, Arena Lublin (grafika zawierająca szczegółowe ceny biletów na mecz Motor Lublin – Śląsk Wrocław w załączniku). Cennik dostępny również pod linkiem: http://motorlublin.eu/wp-content/uploads/2015/09/cennik-motor-slask-640×640.jpg

[b]Wejściówki można nabywać:[/b]
– online na stronie internetowej www.motorlublin.com.pl;
– w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:30);
– w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6 (codziennie przez całą dobę);
– w kasach Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00 oraz w dniu meczu od godz. 10:00).
Każdy bilet zakupiony do 4 października objęty jest 20 % rabatem. Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom. Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia wchodzą na mecz (poza sektorem VIP) za 5 zł. i pod opieką osób dorosłych. Osoby niepełnosprawne wchodzą na stadion bezpłatnie, jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w jednym z punktów sprzedaży biletów.

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży (ze szkół, ośrodków wychowawczych, domów dziecka itp.) wchodzą na mecz Motor Lublin – Śląsk Wrocław za 1zł od osoby. Aby grupa zorganizowana mogła wziąć udział w meczu należy przesłać na adres e-mail marketing@motorlublin.eu zgłoszenie zawierające:
– listę osób, które chcą wziąć udział w meczu, w tym także opiekuna/ów grupy (imiona, nazwiska, numery PESEL);
– nazwę placówki;
– dane kontaktowe (imię i nazwisko oraz numer telefonu) do osoby odpowiedzialnej za grupę.
Minimalna liczba osób w zgłaszanej grupie to 11 (10 podopiecznych + 1 opiekun). Na każde 10 osób w grupie przypadać może maksymalnie 1 opiekun. Grupy zgłaszać można najpóźniej do środy 7 października br. do godz. 20:00.
#2L#3L

designed by net-line.pl