Ryki: Pijani na spacerze z 10-miesięcznym dzieckiem

Data dodania: 10 kwiecień 2015

Noc w policyjnym areszcie spędziła 39-letnia mieszkanka Dęblina oraz jej 41-letni partner, którzy opiekowali się swoim 10 miesięcznym dzieckim znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w ich organizmach. Dziecko trafiło do szpitala natomiast rodzice do wytrzeźwiałki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około północy w Dęblinie. Dyżurny dęblińskiego komisariatu został poinformowany przez służbę ochrony kolei o parze, która spacerowała po jednej z ulicy z wózkiem, w którym znajdowało się małe dziecko. Ich zachowanie wskazywało, że mogą być po wpływem alkoholu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Okazało się, że 39- letnia kobieta oraz jej 41- letni partner to mieszkańcy Dęblina i opiekowali się swoim 10- miesięcznym dzieckiem. Byli kompletnie pijani. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w ich organizmach.

Rodzice trafili do policyjnego aresztu, natomiast dziecko do szpitala. Policjanci ustalają teraz wszelkie okoliczności zdarzenia oraz to czy para swoim zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

designed by net-line.pl