Ryki: Wypadek na drodze K-48.

Data dodania: 03 czerwiec 2014

[center]olicjanci w Ryk ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 14.00 na trasie K-48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy przepust .W wyniku wypadku kierujący pojazdem trafił do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14.00 na trasie K-48 w miejscowości Ułęż. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 66- letni mieszkaniec gm. Ryki doprowadził do zderzenia z betonowym przepustem. Mężczyzna, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia zajechał na prawe pobocze i po kilkudziesięciu metrach uderzył w przepust. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd dachował. Mężczyzna jechał sam. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia głowy oraz klatki piersiowej i śmigłowcem pogotowia lotniczego został przewieziony do szpitala w Lublinie.

Wstępne badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący był trzeźwy. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje do rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.[/center]

JW

designed by know-line.pl